flickr.com/Darren Moore

Яценюк доручив обговорити з російською стороною боротьбу з чумою свиней

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Державній ветеринарній та фітосанітарній службі (Держветфітослужбі) провести консультації з російською стороною про запобігання розповсюдження африканської чуми свиней (АЧС).

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Є основний принцип міжнародного права - принцип взаємності. Ось на основі взаємності, будь ласка, проведіть консультації з приводу розповсюдження африканської чуми і максимального вжиття заходів для зупинки її розповсюдження", - сказав Яценюк на засіданні державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, звертаючись до заступника голови Держветфітослужби Олександра Вержиховського.

  Яценюк звернув увагу, що Україна на регулярній основі надає інформацію про ситуацію з хворобою європейським організаціям та Всесвітньої організації з охорони здоров'я, тому РФ, будучи також її членом, може ознайомитися з цими звітами.

  Голова служби Вержиховський повідомив, що російська сторона в особі Россільгоспнагляду хоче отримати від України інформацію про заходи, що вживаються для боротьби з АЧС.

  Як повідомляв 5.ua, станом на 10 серпня через спалах африканської чуми на Київщині умертвили понад 60 тис. голів свиней. Відзначається, що на ПАТ АК "Калита" буде здійснено комплекс робіт щодо механічної чистки приміщень, дезінфекції та спалюванні дерев'яних покриттів, малоцінного інвентарю. Крім того, буде проведено зняття шару ґрунту на території всього свинокомплексу та його змішування з хлорним вапном.

  Попередній матеріал
  Секретне рішення РНБО, введене в дію сьогодні, спрямоване на боротьбу з диверсантами - Турчинов
  Наступний матеріал
  Рівень тіньової економіки в Україні в першому кварталі року склав 47% ВВП - Мінекономіки
  Теги:
  Loading...