гривня
гривня svit24.net

Яресько згадала про мораторій на виплату боргів: "Якщо кредитори не досягнуть з Україною згоди, уряд матиме відповідне право"

  На цьому тижні відбудеться тристороння зустріч України, МВФ, ради кредиторів для урівнювання технічних моментів щодо українського державного боргу.

  Про це в ході брифінгу заявила міністр фінансів України Наталія Яресько.

  "На цьому тижні відбудеться тристороння зустріч України, МВФ, ради кредиторів для урівнювання технічних моментів. Таким чином, у кредиторів не буде причин затягувати перемовини щодо реструктуризації боргу. Наразі з метою забезпечення переговорного процесу Україна продовжить обслуговування боргу зокрема здійснить платіж по євроооблігаціях", - твердить Яресько.

  Чільник мінфіну згадала і про мораторій на виплату. Якщо кредитори не підуть назустріч Україні – цим правом можуть скористатися.

  "Рада надала прем'єр-міністру право мораторію на сплату по боргах. Якщо кредитори не скористаються останнім шансом досягти згоди, Україна матиме повне право щодо прийняти відповідне рішення щодо власників боргів. Уряд діє виключно в інтересах народу України, і з цього питання має єдину погоджену позицію", - каже урядовець.

  Попередній матеріал
  Україна не піде на неприйнятні умови кредиторів щодо погашення держборгу – Яресько
  Наступний матеріал
  Зміни у законі про люстрацію в Україні не вирішують всіх проблемних питань - Венеціанська комісія
  Теги:
  Loading...