Яресько закликає кредиторів знайти рішення щодо реструктуризації українських боргів

  Міністр фінансів України Наталія Яресько знову закликає Спеціальний комітет кредиторів до якнайшвидшого пошуку рішень щодо реструктуризації українських боргів з урядом України.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Міністр знову закликає Комітет якомога швидше знайти спільне з урядом України рішення про реструктуризацію. Якщо Комітет укладе угоду про конфіденційність, міністр готова зустрітися з Комітетом без попередніх умов. Міністр сподівається на подолання поточних розбіжностей у поглядах з кредиторами і, зрештою, на початок прямих переговорів з Комітетом", - йдеться в заяві Міністерства фінансів у понеділок.

  У заяві наголошується, що Міністерство фінансів висловлює жаль з приводу того, що протягом останніх трьох місяців члени Спеціального комітету кредиторів послідовно відмовлялися розпочати прямі переговори з Україною згідно зі стандартними умовами конфіденційності.

  "Члени Комітету використовували як привід не зустрічатися з представниками України (зокрема, міністром фінансів Наталією Яресько) свої побоювання щодо того, що отримання ними конфіденційної інформації вплине на їхні торгові операції. Це не давало провести переговори про умови боргової операції, яка дозволила б досягти тих трьох кількісних її цілей, закладених у програмі співпраці України і МВФ", - зазначають у Мінфіні.

  Попередній матеріал
  Вірменські протестувальники розділилися, більша частина таки перейшла на площу Свободи
  Наступний матеріал
  Близькі до Путіна бізнесмени наживаються на війні проти України - речник АП