Фото прес-служби Кабінету міністрів

Яресько планує отримати в бюджет 5 млрд грн від легалізації грального бізнесу

  Яресько хоче отримати в бюджет 5 млрд грн від легалізації грального бізнесу - вдвічі більше за розрахунки минулого року.

  Сьогодні на прес-конференції міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що надходження в бюджет від легалізації грального бізнесу в Україні складуть близько 5 млрд грн на рік, повідомляє "Дзеркало тижня".

  "За попередніми оцінками, може скласти до 5 млрд грн на рік надходжень до бюджету. Але конкретні цифри будуть при бюджетуванні", - зазначила міністр фінансів. 

  Раніше, у грудні 2014 року, міністр фінансів України Наталія Яресько заявила, що держбюджет може отримати додаткові 2 млрд грн податків на гральний бізнес, який необхідно вивести "з тіні". Вже у цьому році, у липні 2015 року, міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус сказав, що підтримує легалізацію грального бізнесу в країні. На думку Абрамовичуса, ці заклади потрібно легалізувати в чотирьох- і п'ятизіркових готелях і визначити конкретний розмір подібних закладів таким чином, щоб в Україну на цей ринок прийшли оператори з Центральної, Західної Європи і США з хорошою репутацією. 

  Нагадаємо, у Міністерстві внутрішніх справ України розраховують на законодавче врегулювання грального бізнесу. 

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Проросійські найманці демонстративно готуються до обстрілів, але не стріляють
  Наступний матеріал
  Порошенко: Якби Рада не проголосувала за зміни до Конституції, ми могли б лишитися сам на сам з ворогом
  Теги:
  Loading...