Яресько 5.ua

Яресько: Найближчим часом українцям не варто розраховувати на індексацію зарплати

  Українцям не варто розраховувати на індексацію заробітньої плати та пенсій раніше, ніж наприкінці року. Про це у інтерв’ю виданню Дзеркало Тижня заявила міністр фінансів Наталія Яресько.

  Вона зауважила, що у міністерстві не бачать реального профіциту бюджету, тобто перевищення дохідної частиною видаткової. Втім, зауважила Яресько, якщо відбудеться надходження коштів внаслідок виведення економіки із тіньового сектору, знищення так званих податкових ям та контрабанди – у мінфіні готові переглянути рівень соціальних виплат. Раніше президент Петро Порошенко закликав уряд пришвидшити процес індексації зарплат та пенсій на кілька місяців - раніше грудня 2015-го.

  Нагадаємо, за даними Державної служби статистики середня заробітна плата у березні 2015 року склала 3 тисячі 863 грн. Найбільше заробляють працівники авіаційної галузі, найменше - працівники пошти. Найнижча оплата праці також у працівників охорони здоров'я та надання соціальної допомоги - 2 тис. 473 грн. По регіонах найбільша середня зарплата традиційно в Києві - 6 316 тис. грн, на другому місці Донецька область - 4 462 тис. грн.

  Попередній матеріал
  Обама та Меркель проведуть зустріч до засідання "Великої сімки"
  Наступний матеріал
  Вчені отримали більше мільйона доларів на створення сорту картоплі без плям
  Теги:
  Loading...