companion.ua

Японія виділить Україні $16,6 млн для допомоги переселенцям і відновлення Донбасу

  Японія виділить Україні $ 16,6 млн на ряд програм з допомоги переселенцям і відновлення Донбасу.

  Низка міжнародних організацій, зокрема, ПРООН, ЮНІСЕФ і МОП, мають намір реалізувати в Україні програми із допомоги тимчасово переміщеним особам і соціально-економічному відновленню регіонів, постраждалих в результаті конфлікту на Сході України на кошти, що виділяються урядом Японії, пе6редає "Інтерфакс-Україна".

  Як зазначається у повідомленні, церемонія підписання двох з чотирьох запланованих проектних документів відбулася в четвер у Києві.

  Зазначається, що підписано документи на реалізацію проектів ПРООН "Швидке реагування на соціальні та економічні потреби переміщених осіб" ($ 6,3 млн) і "Економічне і соціальне відновлення Донбасу" ($ 5 млн).

  Крім того, планується реалізація проектів ЮНІСЕФ з поліпшення доступу дітей, постраждалих від конфлікту на Сході, до якісної освіти ($ 3,7 млн) та проекту МОМ з відновлення освітніх і медичних установ ($ 1,4 млн).

  Йдеться, що посол Японії в Україні Сігекі Сумі зазначив, що вся сьогоднішня допомогу орієнтована на надання послуг та поліпшення умов проживання переселенців, яких на сьогодні в Україні вже налічується близько 1,2 млн осіб - тимчасово переміщених осіб з Криму, Донецької та Луганської областей.

  Міністр соціальної політики України Павло Розенко сказав: "Я сподіваюся, що ці проекти, які будуть реалізовані найближчим часом, покажуть ефективність діяльності як влади, так і представників міжнародної громадськості та громадянського суспільства. Сьогодні весь світ з Україною, весь світ хоче нам допомогти ".

  "На сьогодні життя переселенців важке, важкі умови проживання, проблеми з пошуком роботи. Останнім часом ми бачимо деяке збільшення ворожих настроїв по відношенню до переселенців і в цьому зв'язку хотіли б нагадати про необхідність настроїв бути солідарними. Перший проект допомоги Україні, профінансований Японією, був підписаний ще в листопаді. Сьогодні ж ООН розширює свою присутність в питанні допомоги ", - сказав представник ПРООН в Україні Ніл Уокер.

  Попередній матеріал
  США нададуть Києву $1 мільйон на розвиток паркувальної інфраструктури та інші заходи
  Наступний матеріал
  Кім Чен Ин наказав розстріляти музикантів національного оркестру і відмовився їхати на парад до Москви

  Японія виділить Україні близько 2 млрд доларів

  Японія обігнала КНР і стала найбільшим кредитором США

  Міжнародні донори виділили 180 млн євро для будівництва саркофага на ЧАЕС

  Єврокомісія виділить Україні ще 70 млн євро на об'єкт "Укриття" - Юнкер