долари пачки golosukraine.com

Японія виділяє $800 тис. на створення нових робочих місць для переселенців з Донбасу

  У рамках проекту ООН уряд Японії виділяє $800 тис. для працевлаштування та розвитку власного бізнесу переселенцям з Донецької та Луганської областей, які зараз проживають у Дніпропетровській області.

  Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації. Проект передбачає, що переселенці, які проживають у Дніпропетровській області, зможуть змінити професію з урахуванням актуальних спеціальностей. Зокрема, існує попит на фахівців у сфері ІТ, тому пріоритет надаватиметься цій галузі.

  Для того щоб зацікавити роботодавців працевлаштовувати переселенців, ООН бере на себе співфінансування заробітної плати.

  "Створення можливостей для заробітку зможе вирішити безліч питань Саме тому працевлаштування людей - наш пріоритет", - сказав керівник проекту Руслан Федоров на зустрічі з радником голови Дніпропетровської ОДА Віталієм Литвином.

  Крім того, ООН допомагатиме переселенцям, які вирішать займатися власним бізнесом. Зокрема, виділить грошові гранти та надавати необхідні консультації з відкриття своєї справи.

  "Ми будемо розглядати будь-які бізнес-плани. Головна умова - вони повинні бути конкурентоспроможними", - зазначив Федоров.

  На реалізацію одного бізнес-плану планується виділяти до $10 тис. Литвин зазначив, що наразі в області проживають понад 90 тис. переселенців. 

  Нагадаємо, на початку липня міністр соціальної політики Павло Розенко повідомив, що в Україні щотижня реєструють 15-20 тис. переселенців з Донбасу.

  Попередній матеріал
  Візит французьких депутатів у Крим: МЗС направило СБУ листа щодо санкцій
  Наступний матеріал
  Понад 2 тис. мігрантів хотіли проникнути у Британію через тунель під Ла-Маншем
  Теги:
  Loading...