Петро Порошенко_Сіндзо Абе 5.ua

Японія надасть Україні кредитні гарантії на $1,5 млрд - Порошенко

  Президент України Петро Порошенко подякував прем'єр-міністру Японії Сіндзо Абе за надання кредитних гарантій на суму в $1,5 млрд.

  "Я вдячний Японії за надання кредитних гарантій у $1,5 млрд, що дозволить нам забезпечити фінансову стабільність України", - заявив глава держави після переговорів з японським прем'єр-міністром сьогодні, 6 червня.

  Як повідомлялося, сьогодні прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе прибув до України. Це не лише перший візит Сіндзо Абе до Києва, а й перший візит голови японського уряду до нашої країни за всю історію українсько-японських відносин.

  Мета візиту – показати Україні та світу, що Японія не визнає зміни кордонів країн шляхом застосування сили та наголошує на відданості верховенству права, суверенітету та територіальній цілісності України. Японія, яка наступного року головуватиме у "Великій сімці", наголошує на солідарності з іншими країнами великої сімки у підтримці України.

  У програмі візиту японського прем’єра – покладання вінків до могили Невідомого солдата та Меморіалу пам’яті жертв Голодомору, візит на Майдан і огляд автівок, які Японія подарувала українській ДАІ для несення патрульної служби. Увечері Сіндзо Абе вирушить до Німеччини на зустріч голів країн "Великої сімки".

  Попередній матеріал
  Учасників Маршу рівності закидали саморобними вибухівками, є поранені
  Наступний матеріал
  Внаслідок землетрусу в Малайзії загинули 11 альпіністів
  Теги:
  Loading...