ru.tsn.ua

Японія надала Україні безвідплатні $460 тис. на освіту і медицину

  Загалом з березня 2014 року Японія надала фінансову підтримку для стабілізації та стимулювання реформ в Україні на загальну суму $1,85 млрд

  Уряд Японії надав Україні безвідплатну фінансову допомогу в рамках Програми гуманітарної безпеки "Кусаноне" на загальну суму $460 тис. для реалізації шести проектів у сфері освіти та медицини у Київській, Дніпропетровській, Черкаській, Херсонській та Запорізькій областях, повідомляє "Укрінформ".

  Урочиста церемонія підписання грантових угод відбулася сьогодні, 12 лютого, в Києві за участю посла Японії в Україні Шігекі Сумі. "Проекти в рамках програми "Кусаноне" гарні, оскільки вони дуже швидко створюються, і японська сторона може напряму надати допомогу людям", - наголосив дипломат.

  За інформацією видання, підписані угоди передбачають: "Проект покращення навчальних умов у школі с. Миколаївка" (заміна вікон та дверей); "Проект оснащення Центру реабілітації дітей-інвалідів м. Бровари ліфтом та міні-автобусом"; "Проект модернізації медичного обладнання у Нововоронцовській центральній районній лікарні" (апарат УЗД, гастроскоп, кардіограф); "Проект модернізації медичного обладнання у Покровській центральній районній лікарні" (відеоендоскопічний комплекс); "Проект модернізації медичного обладнання у Лисянській міській лікарні" (апарат УЗД, гастрофіброскоп, аналізатор гематологічний); Проект модернізації медичного обладнання у Мелітопольській міській лікарні №2" (апарат УЗД).

  Проекти будуть реалізовані в рамках першого етапу програми "Кусаноне", що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. У березні планується підписання шести нових контрактів за схожими проектами на загальну суму майже $420 тис. З 2002-го і дотепер в Україні в рамках програми "Кусаноне" реалізовано 91 проект на загальну суму близько $6,6 млн.

  Як повідомляв 5.ua, 4 лютого 2016 року Рада ратифікувала угоду з Японією про другу позику на $300 млн.

  Попередній матеріал
  Активісти біля МЗС вимагали реакції влади на масові арешти кримських татар
  Наступний матеріал
  У Білорусі запровадили суворіші обмеження для товарів з-за кордону

  Японія надасть Україні кредитну позику на суму $300 млн

  Японія виділяє $800 тис. на створення нових робочих місць для переселенців з Донбасу

  Японські компанії можуть допомогти побудувати метро на Троєщину

  Японія надасть Україні 870 мільйонів доларів на реконструкцію БСА

  Україна та Японія спростять візовий режим

  5 канал - трансляція наживо