шахтарі
5.ua

Якщо ДТЕК не виплачує зарплату своїм шахтарям, депутати БПП готові допомогти зі зверненням у відповідні інстанції – Геращенко

Більшість шахтарів, які приїхали на акції протесту в Київ, працюють на приватних шахтах, зокрема тих, що належать Ренату Ахметову.

І якщо власники цих шахт не виплачують заробітну плату, депутати готові допомогти зі зверненням у відповідні інстанції, адже невиплата зарплати в Україні – це кримінальний злочин. 

Про таке в ефірі "5 каналу" заявила народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Геращенко.

"Ці два дні, коли ми бачимо в столиці України акції протесту. Вони висвітлили великий спектр проблем. По-перше – ті люди, які стоять за мітингувальниками, намагаються в своїх дуже не хороших цілях використати трудовий люд. Ті шахтарі, з ким вдалося поспілкуватися нашим депутатам, зізналися, що вони у більшості не є працівниками державних шахт. Як правило – ці люди представляють шахти, які мають конкретного власника і цей власник, має їм виплачувати зарплату", - розповіла вона.

"Журналісти і наші депутат спілкувались з шахтарями, які не приховують, що вони працюють на шахтах Ахметова. У такому випадку, якщо дійсно є заборгованість по виплатах – потрібно звертатися до керівництва цих шахт, до власників цих шахт", – наголосила депутат.

Відтак вона звернулася до шахтарів із пропозицією направити звернення до депутатів "Блоку Петра Порошенка" - і депутати напишуть відповідні заяви.

"Адже в нашій країні є кримінальна відповідальність за невиплати зарплат. От тоді будемо розбиратися з тими керівниками підприємств, які не виплачують зарплати", – заявила Геращенко.

Попередній матеріал
Унаслідок виверження чилійського вулкана Кальбуко евакуювали чотири тисячі осіб
Наступний матеріал
Терористи намагатимуться створити так звану "Одеську народну республіку" – Вовк

Ми не допустимо використання шахтарів для вибивання грошей з бюджету – секретар РНБО

Під Верховною Радою знову мітингують шахтарі

Демчишин перериває візит до США і повертається до Києва через протести шахтарів

Киян скликають на боротьбу з "тітушками" серед протестуючих шахтарів