brusselsblogger.blogactiv.eu

У SWIFT повідомили, коли відключать Росію від глобального сервісу

  Товариство всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій (SWIFT) повідомило, за яких умов зможе відключити російські фінустанови від свого сервісу.

  Як ідеться в офіційному повідомленні компанії, Росія втратить доступ до SWIFT, якщо такий обмежувальний захід буде ухвалений Євросоюзом та набуде законодавчої сили у Бельгії.

  Як зазначає "Укрінформ", таке роз‘яснення міститься в установчих документах міжнародної міжбанківської системи передачі інформації та здійснення платежів.

  "У березні 2012 року, відповідно до міжнародних і багатосторонніх фінансових санкцій проти Ірану, ЄС ухвалив законодавство (267/2012). Цим регламентом вводилася заборона для фінансових провайдерів, зокрема таких як SWIFT, на здійснення фінансових послуг для іранських банків, які попали під санкції ЄС. SWIFT діє у системі бельгійського законодавства, і тому він повинен виконати рішення, яке вимагає уряд країни перебування. SWIFT імплементував визначене у регламенті зобов'язання і відключив банки, які попали під санкції ЄС", - роз'яснили у компанії.

  Зазначається, що з ініціативою про виключення Росії із SWIFT виступила Велика Британія. Окрім того, відповідна вимога міститься у одній із резолюцій Європарламенту.

  Попередній матеріал
  Опубліковано персональні дані одного з російських "казаків", який загинув під Луганськом
  Наступний матеріал
  Обама взяв участь у святкуванні Дня Республіки в Індії
  Теги: