НБУ 5.ua

Високу посаду в НБУ зайняв фахівець з Німеччини

  У Національному банку України починає працювати фахівець з Німеччини, фінансову підтримку його діяльності частково забезпечать іноземні організації.

  "Аксель Штефан Сауер працюватиме в департаменті управління ризиками НБУ. Він буде консультувати за окремими вузькими питаннями, перебуваючи на посаді головного фахівця", - повідомили в НБУ, передає "Інтерфакс-Україна".

  Сауер стає до роботи у вересні. При цьому він не перебуватиме на державній службі.

  "На жаль, запропонувати йому зарплату, яка б відповідала європейським стандартам, НБУ не може. Тому винаймати йому житло і оплачувати основну частину його компенсаційного пакета будуть іноземні організації", - зазначили в НБУ.

  Аксель Штефан Сауер має понад 20 років досвіду роботи в фінансових інститутах, більше 12 з них - у банківському секторі: фінансування банківського ринку та інвестиції, казначейство, блок ризиків, портфельний менеджмент. У період 1989-2001 рр. працював в Credit Suisse і CSFB, DZ Bank (Німеччина), більше року - у корпоративному управлінні в Асоціації державних банків Німеччини (2001-2002 рр.) З 2009 р. - сертифікований консультант з антикризового менеджменту при ЄБРР, з 2009 до 2012 рр. - радник голови центробанку Кувейту, з 2012 року – консультант з локального фінансування і ринків капіталу ЄБРР.

  Нагадаємо, у липні акціонери "Укрнафти" обрали головою компанії британця Марка Роллінза, який до цього працював в одній із найбільших британських нафтогазовидобувних компаній - BG Group. Тоді народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко висловив думку, що для вирішення проблем компанії слід міняти все правління, адже попередній керівник теж був іноземцем, громадянином Бельгії, і мав гарний послужний список.

  Попередній матеріал
  "Мы против призыва на войну" - москвичів обурило вербування найманців на Донбас (відео)
  Наступний матеріал
  Горить майже весь периметр Києва - санепідемслужба
  Теги:
  Loading...