5.ua

ВР ратифікувала угоду з Японією про надання Україні кредиту в понад $900 млн

  Народні депутати ратифікували угоду з Японією про надання кредиту на модернізацію Бортницької очисної станції.

  Парламент за скороченою процедурою проголосував за проект закону №0052 "Про ратифікацію угоди (у формі обміну нотами) між Україною і Японією на надання кредиту для проекту модернізації Бортницької станції очищення стічних вод в рамках реалізації проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації".

  За відповідний законопроект на сьогоднішньому пленарному засіданні проголосували 265 народних обранців.

  За словами міністра фінансів України Наталії Яресько, договором передбачається, що Японське агентство міжнародного співробітництва надасть Україні пільговий кредит у сумі у понад 108 млрд японських єн, що на сьогодні становить приблизно понад $900 млн.

  Вона також повідомила, що кредит надається терміном на сорок років, із них 10 років – пільговий період. "Кредит буде погашатися та обслуговуватися за рахунок коштів "Київводоканалу", що будуть надходити до державного бюджету в рахунок погашення та обслуговування субкредиту", - додала Яресько. 

  Нагадаємо, в рамках проекту ООН уряд Японії збирався виділити $800 тис. для працевлаштування та розвитку власного бізнесу переселенцям з Донецької та Луганської областей, які зараз проживають у Дніпропетровській області.

  Попередній матеріал
  У Києві попрощалися з загиблим під Верховною Радою нацгвардійцем Ігорем Дебріним
  Наступний матеріал
  У Києві ніч на 2 вересня була найтеплішою за понад 130 років
  Теги:
  Loading...