Верховна Рада 5.ua

ВР ратифікувала угоду з Німеччиною щодо надання Україні півмільярда євро на відбудову Донбасу

  Верховна Рада ратифікувала міжурядову угоду України та Німеччини щодо надання позики у півмільярда євро на відбудову зруйнованого Донбасу.

  За відповідне рішення проголосували 266 народних депутатів. Кредит у півмільярда євро надасть німецький держбанк KfW. Інвестиції спрямують на відновлення та модернізацію східних регіонів. Зокрема, йдеться про такі сфери як транспорт, енергетика, тепломережі та водогони, підвищення енергоефективності, будівництво та ремонт житла. Домовленість про надання позики була досягнута під час зустрічі Президента Петра Порошенка та канцлера Ангели Меркель минулого року, наприкінці серпня.

  "Спільні наміри уряду України та уряду федеративної республіки Німеччина стосовно незв'язаного фінансового кредиту загальним розміром 500 млн євро, який був підписаний 1 квітня 2015 року у місті Берлін. Метою ратифікації меморандуму є надання згоди на обов'язковість України залучення від кредитної установи для відбудови KfW-кредиту для інвестиції, відбудови і модернізацію інфраструктури регіонів східної частини України", - повідомила заступник голови Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Марія Іонова.

  Попередній матеріал
  Львівський "Електрон" поставить до Києва сім трамваїв на суму 184 млн грн
  Наступний матеріал
  Супутник NASA New Horizons успішно здійснив перший в історії обліт Плутону
  Теги:
  Loading...