genosse.su

Верховна Рада збирається запровадити мораторій на перевірки бізнесу до 1 липня 2016 року

  ВР має намір накласти до 1 липня 2016 року мораторій на планові перевірки бізнесу.

  За прийняття в першому читанні законопроекту №3153 "Про тимчасовий мораторій на перевірки суб'єктів господарської діяльності" проголосували 247 депутатів у четвер, 12 листопада, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Парламент не підтримав пропозиції розглянути законопроект у другому читанні. За словами голови Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва Віктора Галасюка, мораторій стосуватиметься 40 перевірних органів із 51.

  "Для чого потрібен цей мораторій? Попередній мораторій дозволив у 72 рази скоротити кількість планових перевірок і вдвічі - чисельність позапланових", - сказав депутат. Галасюк переконує, що мораторій на перевірки бізнесу стимулюватиме уряд провести реформу регуляторної системи відповідно до європейських стандартів.

  Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус закликав депутатів підтримати законопроект. На його думку, всі перевірні органи є репресивними для бізнесу.

  Нагадаємо, 28 жовтня 2015 року міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив, що наступного року Україна може увійти в топ-50 рейтингу легкості ведення бізнесу. 

  Попередній матеріал
  Швеція відновлює прикордонний контроль через навалу біженців
  Наступний матеріал
  СБУ затримала у Запоріжжі пропагандиста "ДНР"
  Теги:
  Loading...