5 канал

Верховна Рада проголосувала за реструктуризацію держборгу України

  Народні депутати проголосували за реструктуризацію державного боргу України.

  Верховна Рада проголосувала за проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реструктуризації державного і гарантованого державою боргу і його часткового списання.) За законопроект №3058 проголосувало 309 народних депутатів.

  "Це перемога України, шановні друзі… Більше 300 голосів – надзвичайно відповідальне рішення. Це говорить про те, що цей парламент може робити правильні речі для України", - сказав спікер ВР Володимир Гройсман.

  Зазначимо, що пакет законопроектів про реструктуризацію державного боргу складався з трьох документів, за кожен з яких народні обранці віддали понад 300 голосів. Законопроекти "Про внесення змін до Бюджетного кодексу", "Про цінні папери та фондовий ринок", змін до "Перехідні положення" Податкового кодексу щодо реструктуризації державного і гарантованого державою боргу і його часткового списання представляла міністр фінансів Наталія Яресько.

  Нагадаємо, депутат від "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що Україна в майбутньому заплатить в десятки разів більше, ніж сьогодні державі списують кредитори.

  Попередній матеріал
  Британія за рік знищила понад 300 бойовиків "Ісламської держави"
  Наступний матеріал
  У Хорватії заявляють про прибуття понад 5,6 тис. мігрантів
  Теги:
  Loading...