Вартість одного "Оплоту" дорівнює вартості 30 відремонтованих "Т-64" - Пінькас

В 95% випадках, проблеми функціонування техніки – це не питання якості збірки на "Укроборонпромі", а питання якісної експлуатації.

Про це в ході інтерв'ю на "5 каналі" заявив Сергій Пінькас, перший заступник генерального директора ДК "Укроборонпром".

"В більшості випадків, в 95% випадках, проблеми функціонування техніки – це не питання якості збірки на "Укроборонпромі", а питання якісної експлуатації. Потрібно експлуатувати ту чи іншу одиницю техніки в тих умовах, для яких вона створена. Треба розуміти, що це є проблема. Ми пропонували 24 освітні програми, щоб за два тижні до здачі техніки приїжджали, навчалися, і забирали її вже навчені",  - твердить функціонер.

Також він пояснив, чому Україна продовжує виробляти бойові машини "Оплот", хоча українська армія не може їх собі дозволити.

"Нам не закидають завантаження Харківського заводу виробництвом виключно "Оплотів". Бо це питання державне. Що стосується "Оплотів", то вартість однієї такої машини – це вартість 30 відремонтованих "Т-64". І коли постає питання, що важливіше для нашої армії – то всі сходяться на думці, що три десятки "Т-64" це краще, ніж один "Оплот". Чому треба продовжувати їх виробляти? Бо потрібно лишатися на експортному ринку, ми тут конкуруємо з Росією", - каже Пінькас.

Попередній матеріал
Прем'єру опери Россіні у Ковент-Гардені освистали через відверту сцену
Наступний матеріал
За вечір та ніч бойовики 12 разів відкривали вогонь по позиціях АТО на Донецькому напрямку