Фото із відкритих джерел

Вартість бензину в Україні впала на 50-60 копійок і знижуватиметься далі - експерт

  Зниження світових цін на нафту спричинило падіння вартості бензину в Україні на 50-60 копійок, яке триватиме й надалі.

  За даними консалтингової групи "А-95", у період з 21 по 25 серпня великі мережі АЗС Amic, Shell, SOCAR, WOG, OKKO знизили ціни на всі марки бензину на 50-60 копійок за літр, повідомляє "УНІАН".

  "Падіння світових цін продовжується і дозволило скинути перші 50-60 копійок за літр", - зазначив директор консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн.

  За даними "А-95", після зниження цін на дизпаливо, яке спостерігається вже більше місяця, настав час бензину.

  "Таку автономність від дизельного палива ринок показав на моїй пам'яті вперше. Причина криється в різній природі конкуренції. По дизпаливу є хороший прогрес в частині зменшення частки контрабанди, тоді як по бензину частка "лівака" досі дуже суттєва. Її видно навіть неозброєним оком на тих АЗС, які торгують на 2-3 гривні дешевше великих мереж. Фактично тільки після зниження закупівельних цін у "прозорих" гравців з'явилася планова маржа на рівні тих же 2-3 грн на літрі. Як по дизпаливу, так і по бензину падіння надалі продовжиться", - підкреслив Сергій Куюн.

  Нагадаємо, на початку літа Мінекономіки скасувало обов'язкову сертифікацію бензину. Тепер сертифікації підлягають лише ті види палива, на які не поширюється дія технічного регламенту про вимоги до автомобільних бензинів, дизельного, корабельному та котельного палива, адаптованого до законодавства Європейського Союзу. 

  Попередній матеріал
  У Вінниці відкрили меморіальну дошку першому міністру праці часів УНР
  Наступний матеріал
  Російські хакери зламали сайт Росреєстру і розмістили там вітання Україні
  Loading...