vorobus.com

Вантажівки і трактори, які Білорусь хоче поставляти до України, доцільніше тут і виробляти - Зубко

  Виробництво товарів, які Білорусь хоче постачати до України, доцільно частково здійснювати на території української держави.

  Таку думку висловив віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, пише "Інтерфакс-Україна".

  Білоруські партнери хочуть постачати до України вантажівки, трактори, іншу техніку сільськогосподарського призначення. Пропозиція України полягає в тому, щоб частину обсягу збирали і виготовлялася тут.

  "Такий підхід вигідний не лише Україні, яка отримає інвестиції, робочі місця і податки. Це також і вікно можливостей для білорусів, які після вступу в дію Угоди про зону вільної торгівлі України з ЄС отримають можливості для пошуку нових ринків, доступ до яких їм поки що закритий", - цитує Зубка прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

  Він зазначив, що в України вже є конкретні пропозиції щодо такої співпраці. Водночас, за його словами, Україна готова на паритетних умовах розгортати виробництво на території Білорусі тих товарів, яких потребує ця країна. Принципи кооперації та об'єднання капіталів можуть бути задіяні не лише у двосторонніх торговельних відносинах, але і в співпраці з третіми країнами. 

  Раніше повідомлялося, що Україна може налагодити виробництво власних електрокарів.
  Попередній матеріал
  Завтра в Києві очікується найбільша за останні 80 років спека
  Наступний матеріал
  На Львівщині СБУ спіймала на хабарі керівника навчального закладу
  Теги:
  Loading...