uz.gov.ua

В "Укрзалізниці" назвали причину аварії на Одещині, ліквідація якої коштувала півмільйона гривень

  "Укрзалізниця" витратила близько 500 тис. грн на часткову ліквідацію наслідків сходу з рейок 22 вантажних вагонів на перегоні Жеребкове – Заплази в Одеській області 14 серпня.

  На ремонт вагонів, залізничного полотна і електроопор заплановані додаткові витрати, повідомляється на сайті державної адміністрації залізничного транспорту. Утворена для розслідування інциденту комісія Укрзалізниці у складі керівників департаментів безпеки руху, вагонного господарства, колії та споруд з’ясувала, що його причиною стала службова недбалість посадових осіб служби колії Одеської залізниці, Котовської дистанції колії та Одеської дирекції залізничних перевезень.

  "На усунення наслідків сходу вагонів з рейок на Одещині вже півмільйона гривень, які можна було б спрямувати, наприклад, на ремонт рухомого складу чи підвищення заробітної плати залізничникам. Надалі ми будемо вживати посилених заходів для запобігання подібним випадкам", - заявив в.о. генерального директора "Укрзалізниці" Олександр Завгородній.

  Нагадаємо, у липні член громадської ради при Міністерстві інфраструктури України Віталій Руденко заявив, що "Укрзалізниця" "займає одне з перших місць в Україні за корупцією". Перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер додав, що проблему корупції у держпідприємствах поглиблює безкарність, яка існує на сьогоднішній день.

  Попередній матеріал
  Батальйон "Донбас" в зоні АТО виконуватиме завдання, притаманні Нацгвардії – представник Міноборони
  Наступний матеріал
  Сенченко: Україна має заявити про те, що Мінський формат себе вичерпав і звернутись до підписантів Будапештського меморандуму
  Теги:
  Loading...