5.ua

В Україні введено в експлуатацію ще одну ЛЕП

  В Україні введено в дію лінію електропередачі "Рівненська АЕС – Підстанція "Київська".

  Сьогодні введено в експлуатацію лінію 750 кВ, яка з'єднує Рівненську АЕС і Київську підстанції. Прогнозується, що її функціонування покращить енергетичне становище країни.

  Про це сьогодні, 21 грудня, під час церемонії запуску заявив Президент України Петро Порошенко. "Чому це так важливо? Перше - тому що це збільшує енергетичну незалежність нашої держави. Друге - збільшує енергетичну безпеку нашої держави. Третє - робить роботу всього енергетичного комплексу України більш ефективною і рентабельною", - сказав він. 

  Нагадаємо, 22 листопада внаслідок підриву електроопор в Херсонській області до анексованого Росією Криму перестала надходити електроенергія з материкової частини України. На півострові оголосили режим надзвичайної ситуації. Крим забезпечується електроенергією, виробленою джерелами кримської генерації і дизельними генераторами, завезеними з Росії, але цих потужностей не вистачає.

  Учасники блокади Криму перешкоджали ремонту ЛЕП, вимагаючи звільнення політв'язнів, безперешкодного в'їзду для міжнародних спостерігачів до Криму та припинення репресій проти кримських татар на півострові.

  Нещодавно чільник українського уряду Арсеній Яценюк заявив, що відновлення постачання електричної енергії буде виключно для забезпечення Херсонської області.

  Попередній матеріал
  Росія застосовує у Сирії 7 типів касетних бомб - правозахисники
  Наступний матеріал
  Українська розвідка повідомила про загибель трьох офіцерів ЗС РФ на Донбасі