5 канал

В Україні варто ввести мораторій на зміну податків на 5 років – Савченко

Податковий тиск може призвести до послаблення гривні. Варто ввести мораторій на зміну податків на 5 років, це сприяє економічному зростанню.

Таку думку висловив в ефірі "5 каналу" екс-заступник голови НБУ Олександр Савченко.

"Бізнес уже виводить гаманці, ховає свої операції в тінь. Тому що хочуть оподаткувати ще більше, а у нас і так в Україні найвищий рівень оподаткування в Європі серед країн, що розвиваються. Нам навпаки треба скорочувати податковий тиск на бізнес і на населення, а ця реформа передбачає його збільшення. Це може привести не до посилення гривні, а навпаки, до її послаблення. Тому найкраща порада – зробити мораторій на зміну податків на 5 років, і це вже величезний буде бонус для всього суспільства", - заявив він.

"Можна зменшити податковий тиск і ліквідувати деякі податки, нові не вводити, в такому випадку у нас відбудеться економічне зростання", - зазначив Савченко.

На його думку, один долар під час виборів не може коштувати більше 24 -25 гривень, а мінімально може відкотитися - до 20-21 гривні.

Нагадаємо, що заступник міністра фінансів України Олена Макеєва в інтерв’ю "5 каналу" заявляла, що для залучення іноземних інвестицій в Україні слід знизити податки.

Попередній матеріал
Бойовики суттєво зменшили обстріли позицій українських військових - прес-центр АТО
Наступний матеріал
Порошенко затвердив порядок розгляду електронних петицій на адресу Президента
Теги:
Loading...