Наталії Яресько 5.ua

В Україні уріжуть державні витрати щонайменше на 70 млрд грн

  Порівняно з попереднім роком державні витрати в Україні скоротять щонайменше на 70 млрд грн.

  Згідно із доповіддю міністра фінансів Наталії Яресько, 2016 рік стане роком економії. Порівняно з попереднім роком державні витрати уріжуть щонайменше на 70 млрд грн.

  Утім, уникнути дефіциту бюджету не вдасться, він очікується на рівні 3,7% ВВП. Дірка в бюджеті виникне внаслідок зменшення податків – головним чином на заробітну плату. Водночас уряд сподівається, що наступний рік відзначиться економічним зростанням.

  Так, передбачено зростанрня внутрішнього валового продукту на 2%. Інфляція ж встановиться на рівні 12%, долар українці купуватимуть по 24 гривні. Такі цифри закладені в проект бюджету, який уряд вже подав до парламенту.

  Також Кабінет міністрів обіцяє двічі за рік підвищувати соціальні стандарти, так, щоб доходи громадян встигали за інфляцією.

  "Пакет законопроектів, який ми узгодили з урядом та запропонували Верховній Раді, має такі цілі. Зменшити податкове навантаження в економіці. Друге - профінансувати всі пріоритетні потреби держави. Перш за все, видатки на оборону та на виплату пенсій та соціальної підтримки. Третє - зробити це так, аби не перевершити показник дефіциту бюджету в 3,7% ВВП", - наголосила Яресько. 

  Як повідомляв 5.ua, державний бюджет на 2016 рік і податкову реформу Верховна Рада розгляне в четвер, 17 грудня. 

  Попередній матеріал
  Дуда: Польща не буде втручатися в роботу "нормандського формату"
  Наступний матеріал
  У Сирії важко поранили високопосадовця російської армії – ГУР
  Теги:
  Loading...