5.ua

В Україні є проблеми з усіма напрямками реформ - експерт

Україна знаходиться нижче своїх потенціалів, які вона може розвинути.

Про це в ході інтерв'ю "5 каналу" заявив Іван Міклош, радник міністра фінансів України та міністра економічного розвитку і торгівлі України.

"Проблема з усіма напрямками реформ. Причина в тому, що Україна знаходиться нижче своїх потенціалів. Останні 25 років базові принципи в Україні не поважалися. 25 років тому Україні Польща мали однаковий ВВП. Зараз у Польщі цей показник в чотири рази вищий. Причина полягає у тому, що Польща втілила реформи, базуючись на базових ліберальних і реформістських принципах, а Україна - ні", - твердить експерт.

За словами радника, всі проблеми чітко пов'язані між собою. Наприклад, олігархат, питання корупції та питання дерегуляції тарифів на комунальні блага.

"Проблема корупції пов'язана з усіма сферами. Головне джерело багатства олігархів – це регульовані ціни, бо ці ціни відрізнялися від ринкових. Вони зібрали велику економічну силу, перетворили це в політичний капітал і починали блокувати зміни, бо отримували з цього зиск. Так питання корупції пов'язане з питаннями дерегуляції", - каже Міклош.

Попередній матеріал
Чалий: Питання введення миротворчого контингенту на Донбас не зняте
Наступний матеріал
Україна і США підпишуть договір про лібералізацію авіаперевезень
Теги:
Loading...