newsprolife.com.ua

В середині червня Україна розраховує отримати від МВФ близько $2,5 млрд - НБУ

  Україна чекає другого траншу в рамках нової програми з Міжнародним валютним фондом обсягом близько $2,462 млрд в середині червня.

  Про таке повідомляється в матеріалах Національного банку України для інформаційного дня з питань співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями в НБУ, передає "УНІАН".

  В НБУ нагадують, що з 11 березня діє нова програма з МВФ, в рамках якої 13 березня одержано перший транш близько $5 млрд.

  "Перший перегляд реалізації Україною нової програми заплановано на травень цього року, виплата другого траншу обсягом 1,8 млрд СДР (спеціальні права запозичення - близько $2,462 млрд) - на середину червня", - говориться в документі.

  Як повідомив під час заходу директор департаменту міжнародних зв'язків НБУ Сергій Круглик, в даний час регулятор працює над просуванням законодавчих ініціатив, які необхідно прийняти у Верховній Раді до перегляду програми.

  "У програмі чітко окреслені всі закони і нормативні документи, які потрібно змінити. Є список на дві сторінки із законів", - сказав він.

  Нагадаємо, 11 березня МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування загальним обсягом $17,5 млрд строком на 4 роки. Перший транш за новою програмою в обсязі $5 млрд Україна отримала 13 березня.

  Попередній матеріал
  В ООН планують направити місію на Донбас
  Наступний матеріал
  Уряд прийняв низку рішень, що вирішують певні проблеми фінансування прифронтових територій

  МВФ прогнозує зростання ВВП України наступного року

  Переговори щодо реструктуризації українського боргу мають завершитися до червня – МВФ

  МВФ зможе надати Україні другий транш у разі реструктуризації держборгу – Яресько

  Українська економіка почне відновлюватися вже до кінця цього року – МВФ