В НБУ заявляють про узгодження з МВФ умов подальшого фінансування

  Глава Національного банку Валерія Гонтарєва заявила, що Україна узгодила з Міжнародним валютним фондом умови подальшого надання фінансової підтримки.

  "Місія (фонду - ред.) працює. Сподіваюся, що завтра чи післязавтра вже буде фінальна версія меморандуму. Ми її погоджуємо, і вони будуть їхати і готувати свої пропозиції на раду директорів... Думаю, що мінімум дві - максимум три тижні від їхнього приїзду до ради директорів", - цитує Гонтарєву "Інтерфакс-Україна".

  "Не просто дотягнемо (до виділення коштів МВФ - ред.). З великим оптимізмом дивимося в майбутнє... НБУ і Фонд гарантування вже узгодили всі параметри за програмою EFF (Extended Fund Facility)", - додала вона.

  Як повідомив директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу Сергій Ніколайчук, потреби у валюті по платежах уряду і НБУ становлять трохи більше $1 млрд в лютому і березні, валютні потреби для НАК "Нафтогаз України" становлять близько $0,5 млрд щомісяця.

  Президент України Петро Порошенко також повідомив журналістам у четвер, що місія МВФ завершує свою роботу в Києві.

  "Ми сьогодні приймаємо місію МВФ. І я думаю, протягом найближчих днів, якщо не годин, вони завершать свою місію", - заявив він.

  Нагадаємо, Україна в січні звернулася до МВФ з проханням замінити програму stand-by програмою розширеного фінансування EFF, розрахованої на чотири роки. Наразі місія Фонду продовжує працювати в Києві для підготовки цієї програми з українською владою.

  Попередній матеріал
  Бойовики обстрілюють Дебальцеве з усіх видів зброї - АТО
  Наступний матеріал
  "Інтергал-Буд" виграв суди щодо забудови на Десятинному провулку - УПЦ КП

  Термін роботи місії МВФ в Україні продовжено - ЗМІ

  Переговори з МВФ щодо нової програми співпраці мають завершитися до кінця місяця - Яресько

  Нова програма співпраці між Україною та МВФ передбачатиме необхідність глибоких структурних реформ

  МВФ може дати Україні більше грошей