В Греції відмінили плату за проїзд в громадському транспорті

  Влада Греції на тиждень скасувала плату за проїзд у громадському транспорті Афін.

  За словами міністра транспорту Хрістоса Спіртзіса, жителі міста зможуть безкоштовно їздити на метро, автобусах і тролейбусах. У той же час плату за електрички вирішено не скасовувати. Рішення вступить в силу в протягом дня і буде стосуватися лише столиці країни, оскільки в інших містах перевезеннями займаються приватні компанії, передає Російська служба "ВВС".

  Міністр пояснив, що скасування плати за проїзд пов'язане з прийнятим раніше рішенням закрити на тиждень банки і обмежити видачу коштів через банкомати. Влада країни вважає, що в таких

  Нагадаємо, прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас оголосив, що 29 червня банки в його країні не відкриються для торгів. Виступаючи на телебаченні, Ципрас сказав, що до таких кроків довелося вдатися після того, як Європейський центральний банк відмовився підвищити суму екстреного кредиту для грецьких банків.

  Раніше в неділю, 28 червня, ЄЦБ заявив, що заморожує на дотеперішньому рівні своє екстрене кредитування фінансової системи Греції, яка тепер потребує значно більших фінансових вливань через втечу готівки. За повідомленнями, менш як протягом останньої доби, від часу, коли в ніч на неділю парламент Греції схвалив проведення референдуму щодо умов міжнародної допомоги, з банкоматів країни зняли готівкою 1 мільярд 300 мільйонів євро, побоюючись саме тих заходів, про які й оголосив Ципрас.

  В той же час, Греція і ЄС взаємно відкинули пропозиції один одного щодо врегулювання кризи. Перемовини щодо подолання наслідків економічних негараздів в Елладі припинилися.

  Попередній матеріал
  У столиці невідомі намагалися підірвати будинок
  Наступний матеріал
  Учасники Тристоронньої контактної групи планують підписати документ на зустрічі 7 липня
  Теги: