5 канал

Узгоджений з МВФ проект бюджету-2016 має бути прийнятий до кінця року - Яценюк

  Прем'єр обіцяє узгодити бюджет з фондом ще до голосування в Верховній Раді.

  Про це Яценюк сказав в ході позачергового засідання уряду, повідомляє "УНІАН".

  "Окремо хочу сказати з бюджету. Вчора Кабінет міністрів України і персонально міністр фінансів України провели презентацію проекту державного бюджету на 2016 рік в стінах парламенту України. Згідно з нормами Бюджетного кодексу, якщо парламент не відхилив проект бюджету і не повернув його в уряд, це означає, що ми вступили в стадію формування держбюджету на 2016 рік", - наголосив Яценюк.

  Прем'єр також додав: "Це означає, що парламент прийняв до розгляду проект бюджету, і вчора у нас були тривалі дискусії і за проектом бюджету, і щодо проекту Податкового кодексу. Я дуже сподіваюся, що створена в стінах парламенту робоча група напрацює спільний, узгоджений закон про бюджет на 2016 рік і напрацює загальний проект змін у податкове законодавство. Сподіваюся, що до четверга (24 грудня - Ред.) ми знайдемо розуміння, оскільки бюджетний процес в останні 10 років проходив за однією стандартною процедурою: опозиція завжди критикує, а коаліція повинна знайти сили, щоб прийняти документ".

  Яценюк також висловив упевненість, що бюджетний процес пройде без зайвої політизації. "Україна має вступити до нового року з бюджетом, який відповідає критеріям, які визначені нами спільно з МВФ для того, щоб україна залишилася в програмі МВФ. Підкреслюю – це ключова умова і вимога", - наголосив прем'єр.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 18 грудня, заступник директора–розпорядника МВФ Девід Ліптон заявив, що МВФ застерігає Україну від ухвалення неузгодженого держбюджету на 2016 рік і заявляє про можливий зрив програми кредитування.

  Попередній матеріал
  У Росії сталась аварія на одній із найбільших атомних електростанцій
  Наступний матеріал
  США та Куба відновлюють комерційне авіасполучення між країнами
  Теги:
  Loading...