slovoidilo.ua

Усі інвестори з розумінням поставились до закону про мораторій на виплату боргів, крім російських – нардеп

Міжнародні інвестори з розумінням віднеслись до прийняття Верховною Радою закону про мораторій на виплату зовнішніх боргів.

Проти тільки російські, щодо яких і може бути застосований цей закон. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив голова фракції партії "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко.

"Уряд чесно сказав приватним інвесторам, що ми маємо пролонгувати термін, коли ми повернемо ці кошти. Ми не можемо відмовитись віддавати борги, бо це є неприпустимо, це є дефолт. Але ми кажемо чесно – продовжити нам термін, бо ми не маємо такої можливості. Міжнародні організації на це пішли, а от приватні інвестори хочуть грошей вже", - каже Луценко.

За його словами, правоту України в даному питанні визнали США та керівники міжнародних фінансових інститутцій.

"Через декілька годин після прийняття нами закону, міністр фінансів США визнав правоту України і закликав інвесторів підтримати українські пропозиції. Потім пролунали заяви інших керівників міжнародних фінансових інституцій. Але це дійсно – дуже тонкий лід. Цей закон корисний тим, що Уряд ним може скористатися по відношенню до Російської Федерації. Російська Федерація яка купила Януковича трьома мільярдами і тепер вимагає їх віддати без жодних пролонгацій", - твердить Луценко.

Попередній матеріал
В Держдепі США задоволені самітом у Ризі
Наступний матеріал
Російське МЗС відмовляє своїх громадян їхати за кордон, залякуючи викраденням спецслужбами США

У Росії суд заарештував кота через борги його господаря

"Нафтогаз" пропонує Ахметову розплатитись газом за борги "Київенерго"

Кияни через борги залишилися без гарячої води

Прибуток "Газпрому" скоротився на 35 %, а борги виросли на 14 %