Арсеній Яценюк 5.ua

Уряд запускає потяг для доставки українських товарів в обхід Росії

  Уряд запускає експериментальний потяг за маршрутом Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан для доставки українських товарів в обхід Російської Федерації.

  Про це під час урядового засідання заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. Сьогодні зі згаданими транзитними країнами тривають переговори. Перший потяг вирушить з Іллічівська цієї п'ятниці.

  1 січня російський уряд запровадив обмеження на транзит через свою територію вантажів з України до країн Азії. Кабінет міністрів запроваджує контрзаходи. Зокрема, міністерство економіки має розширити перелік російських товарів, котрі підпадають під заборону на території України.

  "На цьому тижні ми очікуємо, що пройде перший експериментальний поїзд по маршруту Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан, який фактично дасть можливість українській економіці знайти альтернативний шлях постачання товарів на ті ринки, які були завжди українськими, але у зв'язку з російським транзитним і торгівельним ембарго нам зараз вкрай складно доставляти ці товари. Наше завдання - це мати один єдиний наскрізний тариф, завантажити максимально цей потяг. Таким чином, якщо ми його завантажимо, то собівартість українських товарів буде суттєво нижча", - зазначив прем'єр.

  Нагадаємо, Порошенко з Назарбаєвим телефоном обговорили транзит українських товарів у Казахстан та країни Азії.

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі через несправність водопроводу 100 тис. людей вже другу добу перебувають без води (фото, відео)
  Наступний матеріал
  Доба на Сході минула без втрат – Лисенко
  Теги:
  Loading...