kmu.gov.ua

Уряд вносить до ВР затверджений проект держбюджету-2016, але відкличе для доопрацювання - Кириленко

  Кабінет міністрів на засіданні в понеділок затвердив законопроект про державний бюджет на 2016 рік.

  Про це заявив віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко на засіданні погоджувальної ради в понеділок, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Що стосується проекту бюджету на 2016 рік. Сьогодні вранці було засідання Кабінету міністрів. Ми затвердили проект бюджету. Ось він у мене в руках. Я думаю, він або реєструється, або вже зареєстрований у секретаріаті Верховної Ради", - заявив він.

  "Ми проект бюджету реєструємо. Потім, напевно, будемо змушені його відкликати, щоб спільно з парламентом і бюджетним комітетом і з усіма парламентськими фракціями, насамперед фракціями коаліції дати відповіді на всі ці питання. І потім вже внести збалансований з усіх точок зору проект бюджету для остаточно прийняття парламентом", - пояснив віце-прем'єр.

  За його словами, поки що незрозуміло, на якій податковій базі буде остаточно прийнятий держбюджет на наступний рік. "На це питання немає відповіді. Ви знаєте, є дискусія", - зазначив Кириленко. Віце-прем'єр додав, що також невідомо, яким буде оборонний бюджет.

  Нагадаємо, згідно з підписаними Президентом змінами до держбюджету армія додатково отримає більше 5 млрд грн. Зміни викликані потребами Міноборони у забезпеченні бійців речовим майном і харчуванням, а також здійснення виплат сім'ям загиблих і пораненим.

  Попередній матеріал
  У СБУ заявили про "російський слід" у підготовці замаху на Авакова
  Наступний матеріал
  У зоні АТО загинуло двоє українських бійців, ще один зник безвісти – Лисенко