socportal.info

Уряд вніс до парламенту законопроект про зміни до Податкового кодексу

  Уряд вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про зміни до Податкового кодексу України.

  У вівторок, 22 грудня, у Раді було зареєстровано проект закону №3688 про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Відповідно до законопроекту, пропонується встановити ставку єдиного соціального внеску в розмірі 22% і скасувати ЄСВ, що утримується із заробітної плати робітників. У частині податку на доходи фізичних осіб документ встановлює з 2016 року єдину базову ставку в розмірі 18% (замість двох чинних ставок 15% та 20%), для дивідендів залишається ставка у розмірі 5%.

  Крім того, у законопроекті передбачено збільшення граничної ставки податку для нерухомого майна з 2% до 3% розміру мінімальної заробітної плати за 1 квадратний метр загальної площі житлової та нежитлової нерухомості.

  Автори проекту змін до Податкового кодексу вважають, що ухвалення закону сприятиме збільшенню дохідної частини бюджету та дозволить забезпечити його збалансованість.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні Рада може ухвалити зміни до Податкового кодексу в першому читанні. Про це вранці повідомив чільник фракції "БПП" Юрій Луценко. 

  Попередній матеріал
  Президент Ізраїлю виступив за повне виконання Мінських домовленостей та припинення окупації Криму
  Наступний матеріал
  Бойовики обстрілюють українських військових із забороненої зброї - розвідка