Уряд шукає шляхи пришвидшення переговорів зі спецкомітетом Міжнародних комерційних кредиторів

  Кредитори мають надати Україні понад $15 млрд США після проведення боргової операції.

  У зверненні Міністерства фінансів йдеться, що таку політику України підтримує як Міжнародний валютний фонд, так і офіційні кредитори. Втім, якщо кредитори й надалі відмовлятимуться провести переговори щодо боргової операції, уряд може у законний спосіб тимчасово припинити сплату зовнішнього боргу.

  Зазначимо, як раніше повідомив глава Департаменту зовнішніх зв`язків МВФ Джеррі Райс, консультації щодо реструктуризації державного боргу України відбудуться 30 червня.

  Нагадаємо, у Вашингтоні відбудеться зустріч представників Міжнародного валютного фонду, комітету кредиторів та керівництва України. Зараз кредитори розглядають останню, покращену пропозицію України щодо облігацій, яку презентували минулої п'ятниці. 

  Комітет і надалі вважає свою пропозицію, яка не передбачає списання основної суми боргу, більш вигідною для України. Офіційний Київ запропонував додаткові документи щодо росту ВВП України, що може збільшити шанси на мінімізацію списання українського боргу у випадку швидшого аніж тепер, покращення економічної ситуації в країні.

  Попередній матеріал
  Вандали осквернили могилу Бандери у Мюнхені - журналіст
  Наступний матеріал
  Метеорологи оголосили штормове попередження по всій території України