Фото із відкритих джерел

Уряд розпорядився вивести "Антонова" зі спільного українсько-російського підприємства

  Державіаконцерн "Антонов" вийде зі складу російсько-українського ТОВ.

  "Державному авіабудівному концерні "Антонов" вжити заходів із забезпечення виходу концерну з ... ТОВ "ОАК-Антонов", - йдеться в розпорядженні Кабінету Міністрів №920 від 8 вересня. Таким чином, уряд України погодився з пропозицією Мінекономрозвитку і ДАК "Антонов" про вихід концерну зі спільного українсько-російського підприємства, зареєстрованого у Москві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  ДАК "Антонов" і російська "Об'єднана авіабудівна компанія" (ОАК) підписали угоду учасників СП у жовтні 2010 року в Києві під час 7-го засідання комітету з економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії за участі прем'єр-міністрів країн. Згідно з даними агентства Інтерфакс, частки ДАК "Антонов" і ВАТ "ОАК" у "ОАК-Антонов" рівні - по 12,5 млн рублів, а раніше 100% власником компанії була російська "ОАК".

  Нагадаємо, новий Ан-132, перший зразок якого запустили у виробництво сьогодні, 7 вересня, складатиметься вже без російської участі. На літаку стоятимуть канадські та британські двигуни, а вся електроніка - українського та закордонного виробництва. Проект реалізується спільно з Саудівською Аравією.

  Попередній матеріал
  В коаліції існує примус з боку великих фракцій – депутат від "Самопомочі"
  Наступний матеріал
  Заклики про відставку уряду є політичними заявами перед місцевими виборами – Гончаренко