vashgolos.net

Уряд розглядає два варіанти збільшення доходів українців - Яценюк

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що уряд розглядає два варіанти підвищення доходів громадян у поточному році.

  "Ми зараз шукаємо додатково приблизно 12 млрд грн для того, щоб підвищити грошові доходи. Є два варіанти: перший варіант - індексація, другий варіант - підвищення мінімальної заробітної плати", - сказав Яценюк 6 серпня на нараді з керівництвом низки областей в Хмельницькому, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Нагадаємо, 18 травня Яценюк заявив, що уряд готовий обговорити з парламентською коаліцією план індексації доходів громадян. Він нагадав, що коаліція передбачала здійснення такої індексації з 1 грудня 2015 року. Президент Петро Порошенко закликав уряд пришвидшити процес індексації зарплат та пенсій. Міністр фінансів України Наталія Яресько у червні заявила, що у міністерстві не бачать реального профіциту бюджету. За умови надходження коштів внаслідок виведення економіки із тіньового сектору, знищення так званих податкових ям та контрабанди в Мінфіні готові переглянути рівень соціальних виплат.

  Попередній матеріал
  Українсько-польські відносини ґрунтуються на спільних стратегічних інтересах – експерт
  Наступний матеріал
  Анджей Дуда буде активним промоутером євроінтеграційних прагнень України – експерт