mirtepla.in.ua

Уряд планує створити на держпідприємствах наглядові ради

  Спеціальні наглядові ради контролюватимуть керівників держпідприємств .

  Кабінет міністрів вніс у Верховну Раду законопроект №3062, який передбачає створення на державних підприємствах спостережних рад. Про це повідомляє "Дзеркало тижня"

  Документ розробило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

  "Наглядова рада державного унітарного підприємства є органом, що здійснює захист прав держави, і в межах компетенції, визначеної статутом та законом, контролює та регулює діяльність керівника підприємства", - наголошується в пояснювальній записці до законопроекту. Поки що ж наглядові ради створюються на акціонерних товариствах. 

  Нагадаємо, на початку серпня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк звинуватив найбільші держпідприємства у відмиванні коштів і доручив провести перевірку.

  На початку вересня голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі в інтерв'ю "5 каналу" заявив, що за рік діяльності уряду Арсенія Яценюка держпідприємства України показали збитки в обсязі близько 110 млрд гривень (за інформацією міністра економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавічуса, 2014 року збитки державних підприємств в Україні перевищили 100 млрд грн – 5.ua).

  Попередній матеріал
  МВС запустить базу даних банківських карток та мобільних номерів шахраїв
  Наступний матеріал
  На Запоріжжі СБУ впіймала ще одного міліціонера-хабарника