YouTube

Уряд оподаткує закордонні посилки, дорожчі за €100

  Податковими агентами визнаються оператори поштового зв'язку та експрес-перевізники, які й мають нараховувати та сплачувати податкові зобов'язання

  З 2019 року Кабінет Міністрів України пропонує сплачувати податок на додану вартість при ввезені товарів у міжнародних поштових відправленнях, вартість яких перевищує суму в €100 для одного одержувача-фізособи. Тоді як на сьогодні ця сума має становити €150, повідомляє "НВ".

  Відповідно до запропонованого проекту, ПДВ стягуватиметься із "ввезених на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент €100, для одного одержувача-фізичної особи, в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника в міжнародних експрес-відправленнях і в несупроводжуваному багажі".

  У законопроекті №9260 зазначено, що податковими агентами визнаються оператори поштового зв'язку та експрес-перевізники, які й мають нараховувати та сплачувати податкові зобов'язання у бюджет.

  В уряді пропонують встановити перехідний період із січня по кінець червня 2019 року, в цей термін податком обкладатиметься товар, сумарна фактурна вартість якого перевищуватиме еквівалент €150.

  Нагадаємо, Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації, затвердила нові граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв'язку, відповідно до яких з 2018 року послуги "Укрпошти" зростуть у середньому на 16%, максимально – на 43,2%.

  Попередній матеріал
  Як "Батьківщина" в Хмельницькому роздавала "гречку" – соцмережі
  Наступний матеріал
  У Києві невідомий потрощив вікна в будівлі ГПУ

  "Теплі кредити": українці отримають 400 млн гривень на енергоефективність

  Не менш важливо, ніж співпраця з МВФ – Порошенко про податок на виведений капітал

  Кабмін затвердив Воєнно-медичну доктрину України: які мають бути нововведення

  Прихильники Ляшка мітингували під Кабміном проти підвищення цін на газ

  У Києва в урядовому кварталі затримали молодиків із газовими балончиками та кийками: що відомо

  Засідання Кабінету Міністрів, на якому планують затвердити Воєнно-медичну доктрину – відео