5 канал

Уряд направить узгоджені законопроекти про держбюджет-2016 і податкову реформу до ВР 9 грудня

  У середу, 9 грудня, Кабінет міністрів України направить узгоджені законопроекти про державний бюджет на 2016 рік і податкову реформу до Верховної Ради.

  Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у "10 хвилинах".

  "У вівторок відбудеться засідання Національної ради реформ, на якому ми повинні дійти до взаємної згоди як щодо Податкового кодексу, так і щодо проекту закону України про державний бюджет. І вже в середу уряд України, за нашою спільною домовленістю, схвалить відповідні закони та відправить до українського парламенту", - сказав він.

  Прем'єр наголосив на необхідності знайти компроміс в стінах парламенту: "Закликаю членів парламенту до того, щоб у нас був діалог, мета якого – ріст української економіки, створення робочих місць, збільшення доходів бюджету, збільшення доходів громадян і підвищення економічної активності в країні і залучення іноземних інвестицій".

  Яценюк також нагадав, що протягом цього бюджетного року доходи вдалося перевиконати більше, ніж на 30%. "Те саме відбувається і з доходами місцевих бюджетів – майже 40% перевиконання", - сказав він.

  "В результаті цього ми змогли профінансувати повністю українські Збройні Сили. Ми виплатили всі пенсії і заробітні платні. Ми виконали всі свої соціальні зобов’язання. І ми готові до того, щоб в 2016 році продовжувати цей шлях", - заявив глава уряду.

  Нагадаємо, як заявив на засіданні уряду прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, високої активності депутатів в обговореннях бюджету і податкової реформи немає.

  Попередній матеріал
  11 вантажівок "гуманітарки" від Червоного Хреста пропустили на окуповану територію Донеччини
  Наступний матеріал
  У Рівному на місці поховання героїв АТО та Небесної Сотні встановили козацькі хрести
  Теги:
  Loading...