5.ua

"Укрзалізниця" стане акціонерною компанією, у правління якої можуть увійти іноземці – Пивоварський

"Укрзалізницю" буде корпоратизовано, відповідно – зміниться роль генерального директора.

Про це сьогодні, 19 серпня, в інтерв'ю "5 каналу" заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

""Укрзалізниця" корпоратизується, це означає, що не буде більше регіональних князівств, не буде королівств, буде одна-єдина публічна акціонерна компанія "Укрзалізниця". Система управління змінюється. Роль генерального директора змінюється. На сьогодні генеральний директор має практично абсолютні повноваження. Після корпоратизації більш активною буде роль правління, це більш колегіальний орган. Генеральний директор також буде членом правління і головою правління", - розповів він.

Крім того, міністр повідомив, що після корпоратизації одразу буде оголошено конкурс. До складу правління, з його слів, люди увійдуть на конкурсних засадах. "У правління будуть входити також незалежні члени. І я не здивуюся, якщо деякі з них будуть іноземцями з досвідом або німецької залізниці, або австрійської, або польської, або литовської, або ще якоїсь", - додав Пивоварський. 

Нагадаємо, нещодавно член громадської ради при Міністерстві інфраструктури України Віталій Руденко заявив, що державна адміністрація залізничного транспорту України ”Укрзалізниця" займає одне з перших місць у країні за рівнем корупції. 

Попередній матеріал
На дороги в Україні виділені кошти, яких не вистачає навіть на "ямковий ремонт" – Пивоварський
Наступний матеріал
Хуг: Бойовики у стані наркотичного сп'яніння погрожували спостерігачам ОБСЄ
Теги:
Loading...