podrobnosti.ua

"Укрзалізниця" оголосила технічний дефолт

  Державна адміністрація "Укрзалізниці" повідомила кредиторам про факт настання технічного дефолту.

  Про це повідомив в.о. голови "Укрзалізниці" Максим Бланк на брифінгу в Києві у вівторок, передає "Інтерфакс-Україна".

  З його слів, УЗ повідомила про настання технічного дефолту за своїми визначеними борговими зобов'язаннями і заявляє про плани реструктуризації внутрішнього і зовнішнього боргу на суму близько 32 млрд грн.

  "Сьогодні ми повідомили наших кредиторів про факт настання технічного дефолту по ряду боргових зобов'язань "Укрзалізниці"... Сьогодні ми розпочали переговори зокрема щодо внутрішнього боргу, після чого будуть проведені переговори стосовно зовнішнього боргу, в тому числі щодо $500 млн за єврооблігаціями", - зазначив він.

  Бланк також пояснив, що підставою для такої операції є вкрай складна ситуація в країні, непідконтрольність цілої залізниці перевізному процесу, керованому з центру, значним падінням товарообороту, а також "роки безгосподарності і корупції, з якими "Укрзалізниця" прожила останні роки".

  "Загальна сума боргу, що підлягає реструктуризації, становить 32 млрд грн. Переговори про реструктуризацію пройдуть у найближчі два місяці", - сказав в. о. глави компанії.

  Бланк уточнив, що загальна сума боргу "Укрзалізниці" складає 37,5 млрд грн, у тому числі сума внутрішнього боргу - 22 млрд грн.

  Він також зазначив, що під реструктуризацію, яка проводиться в рамках загальної реструктуризації зовнішнього боргу України згідно з програмою МВФ, не підпадають борги "Укрзалізниці" перед офіційними кредиторами, у тому числі Європейським банком реконструкції та розвитку і Ексімбанком Кореї.

  Попередній матеріал
  Путінський парад зруйнував бруківку у центрі Москви – влада готується до ремонту
  Наступний матеріал
  Аваков звільнив працівників ДАІ, яких минулого тижня зловили на хабарі

  Укрзалізниця до Великодня надала додаткові поїзди

  За минулу добу Укрзалізниця безкоштовно вивезла 117 переселенців із зони АТО

  Сьогодні створено 30 нових тендерів на закупівлю технічного обладнання "Укрзалізниці" - Пивоварський

  Аудит "Укрзалізниці" закінчать до літа – міністр