Бронетанковий завод www.business.ua

"Укроборонпром" призначив нового директора заводу Малишева

  Концерн "Укроборонпром" призначив виконувачем обов'язків керівника харківського ДП "Завод імені Малишева" Віктора Козонака.

  Як повідомили у прес-службі "Укроборонпрому", це кадрове рішення обумовлено позитивними результатами роботи Козонака на посаді директора ДП "Харківський бронетанковий завод".

  "Результат – це провідний критерій оцінки ефективності роботи директорів підприємств-учасників ДК "Укроборонпром". Отже, за підсумками розгляду стану справ на "Харківському бронетанковому заводі" керівництво "Укроборонпрому" вирішило перевести Козонака на "Завод ім. Малишева", - цитує прес-служба Генерального директора концерну "Укроборонпром" Романа Романова.

  Як повідомляється, Козонаку за підсумками 2014 року вдалося налагодити роботу підприємства, відновити технологію капітального ремонту танків Т-80 та повністю погасити заборгованість із заробітної плати та перед бюджетом на "Харківському бронетанковому заводі".

  "Перед Козонаком поставлено завдання прискорити виконання державного оборонного замовлення та стратегічних зовнішньоекономічних контрактів", - наводить прес-служба слова Романова.

  Нагадаємо, нещодавно "Укроборонпром" призначив трьох нових керівників оборонних заводів.

  Попередній матеріал
  На Чернігівщині СБУ викрила завдання мільйонних збитків держбюджету
  Наступний матеріал
  Мінсоцполітики зареєструвало 1,4 млн переселенців з Криму і Донбасу
  Теги:
  Loading...