'Укроборонпром'
'Укроборонпром' 5.ua

"Укроборонпром" призначив керівників заводів у Києві, Харкові та Житомирі

  Державний концерн "Укроборонпром" оголосив результати публічного конкурсного відбору на посади керівників трьох підконтрольних підприємств.

  Як повідомляє УНІАН з посиланням на повідомлення прес-служби концерну, керівником "Київського бронетанкового заводу" призначено Владислава Лисицю, "Житомирського бронетанкового заводу" - Олексія Бабича, "Харківського автомобільного заводу" - Олександра Фотченкова. Зазначається, що багатьом кандидатам, які не пройшли конкурсний відбір, запропоновано інші посади на підприємствах "Укроборонпрому" і в самому концерні.

  У червні поточного року керівництво "Укроборонпрому" за зрив планів з виробництва військової техніки для АТО звільнило керівників двох найбільших держпідприємств бронетанкового сектору оборонно-промислового конкурсу України - "Заводу ім. В.А.Малишева" та Львівського бронетанкового заводу.

  "Укроборонпром" об'єднує головні оборонно-промислові підприємства країни. Концерн був створений у 2010 році з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб'єктами господарювання державного сектору економіки. За останній рік концерн отримав чистий прибуток у розмірі 810 млн грн.

  Попередній матеріал
  На Донеччині зловили інформаторку терористів (відео)
  Наступний матеріал
  Гройсман зажадав пояснень від Сенату Франції щодо візиту їхніх депутатів у Крим
  Loading...