ukrnafta.com

"Укрнафта" виплатила державі 200 млн грн дивідендів за 2014 рік

  ПАТ "Укрнафта" виплатила державі частину обіцяних дивідендів за 2014 рік – 200 млн грн.

  Про це сьогодні, 1 жовтня, повідомив чільник компанії Марк Роллінс, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Уже цього тижня виплатили частину дивідендів за 2014 рік - 200 млн грн. Дивіденди за 2014-й ще виплатили не повністю - планується завершити до кінця цього тижня або на початку наступного", - сказав він.

  Роллінс додав, що надалі компанія працюватиме над виплатою дивідендів за інші періоди, а також упродовж місяця проведе переговори з урядом про виплату податкової заборгованості. "Упродовж наступних 30 днів плануємо обговорити з урядом виплату податків і спланувати, як це виконати", - сказав він.

  Керівник "Укрнафти" уточнив, що наразі компанія не має достатньо коштів для виплати і дивідендів, і податків.

  Роллінс поінформував, що планує в січні-лютому 2016 року надати програму розвитку "Укрнафти", в якій більший акцент робитиметься на видобуток газу. Він також додав, що пропонуватиме акціонерам у майбутні періоди відмовитися від частини дивідендів і вкласти ці кошти в розвиток "Укрнафти".

  Як повідомляв 5.ua, у березні цього року Верховна Рада прийняла законопроект, який став відомий як закон про "Укрнафту". Ним передбачено посилення контролю держави за її частками акцій у приватизованих компаніях або в компаніях з часткою приватного капіталу.

  Попередній матеріал
  Журналіст: "Ісламську державу" непрямо підтримують усі – і Захід, і Росія
  Наступний матеріал
  Прикордонники виявили пристрої для шифрування, які хотіли вивезти у Росію
  Теги:
  Loading...