unian.net

"Укрнафта" пригрозила Саакашвілі судом

  ПАТ "Укрнафта" попросила голову Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі спростувати інформацію про нібито отримані компанією в 2014 році 80 млрд грн збитку.

  "Поширені паном Саакашвілі відомості не лише не відповідають дійсності, але непорівнянні і з реальними результатами роботи товариства, які, до речі, офіційно оприлюднені в порядку, визначеному чинним законодавством", - йдеться у заяві компанії, яку цитує Інтерфакс-Україна. Резонанс викликала заява Саакашвілі в ефірі телеканалу ТСН.

  "У сформованій ситуації ми змушені звернутися до Міхеіла Саакашвілі з проханням у тижневий термін спростувати поширену ним недостовірну інформацію або повідомити джерело озвучених ним даних", - йдеться в заяві. У компанії вважають, що такі заяви завдають шкоди діловій репутації товариства та залишають за собою право на подання відповідного позову.

  В "Укрнафті" нагадали, що за підсумками 2014 року компанія отримала чистий прибуток у розмірі 4,495 млрд грн. 22 липня відбудуться збори акціонерів "Укрнафти", на яких розглядатимуть питання про розподіл прибутку. Окрім того, підданого Великої Британії, ім'я якого не повідомляється, обрали на конкурсній основі на посаду голови правління, його кандидатуру подадуть на затвердження  акціонерів.

  Тим часом міноритарні акціонери "Укрнафти" звернулися до британського суду із позовом до НАК "Нафтогаз України", звинувативши держкомпанію у порушенні акціонерної угоди. НАК "Нафтогаз України" має 50%+1 акція підприємства "Укрнафта", близько 42% належать групі компаній, пов'язаних з акціонерами Приватбанку Ігоря Коломойського.

  Попередній матеріал
  Гайдар заявила, що її не цікавить зарплата: "По-перше, я заміжня"
  Наступний матеріал
  Я не почуваюся зрадницею своєї країни – Гайдар