ua-ekonomist.com

Україну очікує безпрецедентна енергетична криза - МЕА

  Експерти Міжнародного енергетичного агентства застерігають, що Україну у найближчому майбутньому може чекати безпрецедентна енергетична криза.

  Як пише "ВВС Україна", у звіті МЕА сказано, що втрата вугільних копалень Донбасу, сланців на охоплених воєнними діями територіях і зусилля Росії знайти альтернативні маршрути транзиту газу до Європи викличуть масивну кризу енергетики.

  Крім того, зі звіту Агентства випливає, що анексія Росією Криму також негативно позначилася на виробництві енергоресурсів в Україні.

  Звіт МЕА оприлюднено в Брюсселі у понеділок, коли керівник російського "Газпрому" Олексій Міллер застеріг ЄС проти будь-яких спроб заблокувати нові трубопроводи в обхід України.

  "Україна постала перед безпрецедентними викликами, коли її чекають геополітична, економічна, фінансова, гуманітарна і енергетична кризи одночасно", - йдеться у звіті МЕА про енергетичний сектор Центральної Європи, Кавказу і Центральної Азії.

  Нагадаємо, у понеділок,13 квітня, російський міністр енергетики заявив, що РФ не буде укладати з Україною нові контракти на транзит газу до Європи.

  Попередній матеріал
  Коломийські волонтери придбали автомобіль, який відправлять на передову
  Наступний матеріал
  Сибірські пожежі дісталися до півночі Китаю

  Міненергетики поставлятиме електроенергію в Крим, як в частину Росії – депутат

  В цьому році дотацій вугільній промисловості не буде взагалі – міністр енергетики

  ЄС продовжує працювати над створенням єдиного енергетичного союзу

  Підвищення тарифів зменшить об'єм дотацій енергетичним компаніям – Прем'єр