dt.ua

Українські золотовалютні резерви зросли до $12,8 млрд

  Збільшення резервів відбулося за рахунок надходжень на користь уряду від міжнародних і двосторонніх партнерів України.

  За попередніми даними, міжнародні золотовалютні резерви Національного банку України протягом вересня зросли до 12,774 млрд доларів. Тобто у вересні відбулося зростання обсягу міжнародних резервів на 157 млн доларів США, повідомляє прес-служба НБУ.

  "Збільшення резервів відбулося в першу чергу за рахунок надходжень від міжнародних і двосторонніх партнерів України на користь уряду, а також за операціями SWAP з центральними банками інших держав. У вересні уряд отримав 522 млн доларів США", - йдеться у повідомленні прес-служби регулятора.

  Також зазначається, що накопичення міжнародних резервів сприяли інтервенції НБУ на міжбанківському валютному ринку. Протягом місяця чиста купівля іноземної валюти регулятором "склала 152,3 млн доларів. Зокрема, під час валютних аукціонів, які центральний банк проводив з 17 вересня 2015 року, було придбано 143,7 млн доларів".

  У регуляторі наголошують, що "за місяць на здійснення платежів з погашення і обслуговування державного та гарантованого державою боргу було направлено 72,9 млн доларів (без платежів МВФ). Водночас платежі уряду і НБУ на користь МВФ за вересень склали 175,7 млн доларів". Наразі обсяг міжнародних резервів України є достатнім для виконання зобов’язань і поточних операцій Уряду та Національного банку України", - підсумували в НБУ.

  Як повідомляв 5.ua, 6 вересня 2015 року Петро Порошенко заявив, що золотовалютні резерви України зросли з $5 млрд до $12 млрд.

  Попередній матеріал
  У США заарештували екс-голову Генасамблеї ООН Джона Еша
  Наступний матеріал
  Волонтер, який з-за грат допомагав армії, достроково виходить на волю
  Теги:
  Loading...