Україна-США
Україна-США 5.ua

Українські міністри обговорили з американським колегою торгові суперечки з РФ

  Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус і міністр фінансів Наталія Яресько обговорили з міністром торгівлі США Пенні Пріцкер у Давосі торгові суперечки з Російською Федерацією.

  Про це інформує прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

  Під час зустрічі ішлося про економічне співробітництво двох країн. Зокрема, обговорювався розвиток торгівлі між двома країнами, лібералізація українського імпорту й підтримка України у торговельних суперечках з РФ, а також розвиток реформ у країні.

  "По-перше, важливою темою нашої бесіди стала підтримка української позиції у врегулюванні в СОТ торговельних суперечок з РФ на політичному та експертному рівні. По-друге, ми обговорили тему зняття антидемпінгових санкцій з низки наших продуктів, зокрема, з продукції хімічної і сталеливарної галузей. І, звичайно, ми обговорили питання продовження технічної допомоги. Зокрема, для прискорення реформи державних підприємств американська сторона запропонувала допомогу в пошуку професійних директорів, у тому числі для ключових держкомпаній", - заявив  Айварас Абромавичус за результатами зустрічі.

  За його словами, США продовжують надавати преференції в безмитному експорті низки українських товарів. Українська сторона, у свою чергу, намагатиметься сприяти поглибленню торговельних відносин.

  Абромавичус зауважив, що Україна сподівається на розвиток економічних відносин з США, зокрема, щодо поліпшення бізнес-середовища в Україні, впровадженні економічних та антикорупційних реформ, захисті прав інтелектуальної власності, енергетиці, приватизації, агросекторі, інфраструктурі, інформаційних технологіях та інноваціях.

  Як повідомляв 5.ua, Президент України Петро Порошенко у Давосі провів переговори з директором МВФ. 

  Попередній матеріал
  У мережі з'явився ролик, на якому краб, озброївшись ножем, тікає з ресторану
  Наступний матеріал
  За останню добу зафіксовано спад захворюваності на грип серед українців

  Російський експерт у Давосі спрогнозував падіння військової потужності РФ

  Другий день міжнародного форуму у Давосі: головні питання і зустрічі

  У швейцарському Давосі відкрився міжнародний економічний форум