telegraf.com.ua

Українські євробонди дешевшають через невдалу спробу відставки уряду

  Доходність українських євробондів з терміном погашення в 2019 році продовжує зростати на тлі повідомлень про відставку генпрокурора і невдалої спроби відставки уряду

  Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Bloomberg. Доходність українських паперів зросла на 25 пунктів - до 11,13% за базової ставки 7,75%.

  У повідомленні йдеться, що раніше ці папери торгувалися з процентною ставкою 11,65%. Стрибок доходності був зумовлений заявою директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард про можливе припинення програми кредитування економіки України у зв'язку з провалом антикорупційної політики влади. Заяву було зроблено 10 лютого.

  Доходність українських бондів з терміном погашення до 2025 року станом на ранок вівторка, 16 лютого, становила трохи менше 11%, однак потім зросла до приблизно 11,6%, за базової ставки 7,75%. Зростання процентної ставки спровокували очікування звіту уряду.

  Нагадаємо, інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі "5 каналу" зазначив, що курс гривні не стабілізується, поки є загроза припинення співпраці України з МВФ. 

  Попередній матеріал
  У зоні проведення АТО постраждала цивільна особа
  Наступний матеріал
  Чернігівські активісти зняли блокаду російських вантажівок
  Loading...

  Офіційна гривня обвалилась нижче 27 грн/$

  Яценюк розповів, "що нас чекає, незалежно від того, який тут буде уряд і хто буде прем'єр-міністром"

  Курс гривні не стабілізується, поки існує загроза призупинення співпраці з МВФ - інвестиційний банкір

  Поки програми МВФ під питанням, все буде тільки погіршуватися, але це рятівний ультиматум - банкір