ВВП
ВВП Фото із відкритих джерел

Українська економіка наразі найбільш повільно зростаюча у світі – дані Світового банку

  Україна разом з Росією увійшла до десяти найбільш повільно зростаючих економік світу.

  Про це повідомляється в даних Світового банку та Всесвітньої книги фактів ЦРУ, пише finance.ua.

  Перше місце в рейтингу найбільш повільних економік зайняла Україна. Згідно з прогнозами Світового банку і ЦРУ, в 2015 році ВВП України впаде на 7,5%, в 2016 році повернеться до зростання на рівні 2%. Ключові причини падіння української економіки – це конфлікт на Донбасі, корупція і перехідний реформенний період.

  На другому місці опинилася Венесуела, чий ВВП в 2015 році впаде на 5,1%, при цьому падіння продовжиться і в 2016 році, склавши 1%.  На третьому місці - Лівія, ВВП якої за підсумками 2014 року впав на 24% через ісламську революцію.

  Білорусь опинилася на четвертому місці. Експерти Світового банку очікують, що в 2015 роціВВП Білорусії впаде на 3,5%, а в 2016 – на 1%.

  Російська ж економіка займає шосте місце в антирейтингу найповільніше зростаючих економік світу. ВВП Росії в 2015 році впаде на 2,7%, а в 2016 повернеться до зростання на рівні 0,7%. Експерти пов’язують зниження ВВП з падінням цін на енергоресурси, збільшенням витрат на військові потреби, а також структурними проблемами російської економіки.

  Попередній матеріал
  Терористи відновили обстріли з важкої артилерії, під Широкиним працював снайпер – штаб АТО
  Наступний матеріал
  СБУ затримала мешканця Житомирщини, що хотів продати АК
  Теги:
  Loading...