vet.gov.ua

Україна зможе постачати до ОАЕ яловичину та м'ясо птиці - Держветфітослужба

  Крім цього, Україна передала проекти ветеринарних сертифікатів на експорт молока та молочних продуктів, риби та рибних продуктів, а також яєць до ОАЕ

  Про це під час зустрічі 25 лютого домовилися заступник голови Держветфітослужби України Олександр Вержиховський та заступник міністра навколишнього середовища та води Об’єднаних Арабських Еміратів Абдель Рахімом Аль-Хамді.

  "У ході перемовин пан Аль-Хамді поінформував про зняття заборони на експорт яловичини з України, яка була пов’язана з губчастоподібною енцефалопітією великої рогатої худоби (ГЕ ВРХ), а також про затвердження для експорту на свій ринок підприємств, які мають право експорту до ЄС м’яса птиці. Сторони підписали ветеринарні сертифікати на експорт яловичини та м’яса овець з України до ОАЕ, що є підтвердженням права експорту України зазначеної продукції на цей ринок", - мовиться на сайті Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.

  Крім цього, українська сторона під час зустрічі передала проекти ветеринарних сертифікатів на експорт молока та молочних продуктів, риби та рибних продуктів, а також яєць до ОАЕ. Також була висловлена зацікавленість в експорті з України живої забійної великої рогатої худоби та дрібної рогатої худоби (кози, вівці). Водночас представник ОАЕ розраховує на експорт в Україну традиційних продуктів, які виготовляють в ОАЕ, зокрема, молока верблюдів та риби.

  У Держветфітослужбі додали, що в разі успішного виконання ветеринарно-санітарних вимог ОАЕ та відповідної сертифікації Халялю за результатами інспектування підприємства можуть бути включені до списку затверджених. Перелік дозволених для експорту підприємств розміщений за посиланням:http://www.moew.gov.ae/assets/4b6c6cce/updatedlistabattoirs-14-2-2016.aspx. Крім того, всі зацікавлені в експорті інших харчових продуктів до ОАЕ, можуть надсилайти запит до Держветфітослужби України.

  Попередній матеріал
  У Кіровограді попрощалися із молодшим сержантом 57-ї мотопіхотної бригади
  Наступний матеріал
  Теракти у Багдаді: кількість загиблих зросла до 70 осіб
  Теги:
  Loading...